Тел.: (044) 500-84-34
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 691 от 15.01.2021
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Грузия. О порядке перемещения грузовых транспортных средств, зарегистрированных в иностранном государстве
В Румынии установлены транзитные коридоры при осуществлении международных автомобильных перевозок по территории страны
Перечень дорог и карты маршрутов движения транзитных транспортных средств по территории Беларуси во время распространения COVID-19
Изменения тарифа в системе „Платон” с 1 февраля 2020 г.
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

Тел. (044) 500-84-34 (многокан.)
E-Mail: sova-ak@rambler.ru

Конференція учасників АсМАП України

 

            23 вересня відбулась звітна Конференція учасників АсМАП України. Через карантинні обмеження, вперше захід проводився у форматі відео-конференції, в якій взяли участь делегати від кожного регіону країни.

У своєму звіті про роботу Ради та Президента АсМАП України за 2019 рік та інформацію про роботу у першому півріччі 2020 року Президент Асоціації Леонід Костюченко акцентував увагу делегатів на ключових аспектах діяльності Асоціації у вирішенні проблемних питань галузі міжнародних автоперевезень.

Заслухавши звіт про роботу Ради та Президента АсМАП України за 2019 рік та інформацію про роботу Асоціації у першому півріччі поточного року, делегати Конференції взяли участь в он-лайн обговоренні, за результатами якого робота Ради і Президента визнана задовільною та прийнято відповідне Рішення, яким затверджені Заходи на 2020-2021 роки з вирішення проблемних питань в сфері міжнародних автомобільних перевезень. Всі питання, порушені делегатами Конференції, які не відображені в заходах, зафіксовано і буде опрацьовано фахівцями Секретаріату.

Делегатами Конференції затверджено звіт Ревізійної комісії про результати перевірки фінансово-господарської діяльності Асоціації у 2019 році та Основні напрямки діяльності АсМАП України на 2020-2021 роки.

Також відбувся розгляд та затвердження рішень Ради АсМАП України щодо прийняття в дійсні та виключення із учасників Асоціації.

 

2020-09-28
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине