Тел.: (044) 500-84-34
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 673 от 16.10.2020
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Грузия. О порядке перемещения грузовых транспортных средств, зарегистрированных в иностранном государстве
В Румынии установлены транзитные коридоры при осуществлении международных автомобильных перевозок по территории страны
Перечень дорог и карты маршрутов движения транзитных транспортных средств по территории Беларуси во время распространения COVID-19
Изменения тарифа в системе „Платон” с 1 февраля 2020 г.
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

Тел. (044) 500-84-34 (многокан.)
E-Mail: sova-ak@rambler.ru

Про засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України

Шановні учасники Асоціації!

В продовження інформування про роботу Секретаріату АсМАП з вирішення нагальних питань, які на сьогодні стоять перед транспортними операторами-учасниками АсМАП України повідомляємо наступне.

24 вересня поточного року відбулось засідання Робочої групи з питань розвитку та вдосконалення законодавчого забезпечення прикордонної політики, Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України.

В робочій нараді, яка пройшла за головування Народного депутата-члена Комітету Верховної Ради України Ю.Здебського, взяли участь Президент Асоціації Л.Костюченко та Віцепрезидент Ю.Кучинський. Також в засіданні взяли участь представники Офісу Президента України, Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Державної митної служби, Мінінфраструктури та представники Комітету ВР України з питань транспорту та інфраструктури.

Президент АсМАП України інформував присутніх про нагальні питання функціонування міжнародних автомобільних пунктів пропуску на державному кордоні України з країнами Європейського Союзу та про проблеми міжнародних автомобільних перевізників, які постійно виникають під час перетину кордону держави і потребують термінового вирішення.

В своєму виступі Президент АсМАП України не тільки інформував учасників Робочої групи про реальний стан справ на кордоні, за результатами моніторингу та аналізу ситуації фахівцями Асоціації, а й довів конкретні пропозиції АсМАП України з системного вирішення проблемних питань.

Після обговорення піднятих Асоціацією питань, було прийнято рішення надати Секретарю робочої групи пропозиції від сторін, відповідно компетенції. Після узагальнення, питання вирішення проблем перетину кордону вантажними транспортними засобами буде підняте керівником Робочої групи на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки України.

За результатами засідання Комітету Верховної Ради України плануються звернення до Президента України, до керівників органів виконавчої влади та контролюючих органів з планом дій для системного та реального вирішення питань цивілізованого та ефективного перетину державного кордону України вантажними транспортними засобами міжнародних автомобільних перевізників.

Департамент супроводження Конвенції МДП

 

2020-09-28
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение: