Тел.: (044) 500-84-34
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 633 от 15.02.2020
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Изменения тарифа в системе „Платон” с 1 февраля 2020 г.
Австрия. Фактический запрет на вождение грузовых автомобилей без помощника выключения будет действовать в Вене с 2021 года
Туннель Монблан. Ремонтные работы в феврале 2020 года
Ограничения движения тяжеловесных транспортных средств в Швейцарии
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

Тел. (044) 500-84-34 (многокан.)
E-Mail: sova-ak@rambler.ru

Страйковий комітет міжнародних автомобільних перевізників України прийняв рішення про проведення 12 лютого 2020 року акції протесту, передбаченої ст.39 Конституції України.

 

 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України та ДСБТ демонструють повну неповагу до бізнесу, допустили соціальну напругу. Своїми діями утворили колапс міжнародних перевезень, різко збільшили витрати перевізників, відбулося стрімке зменшення фрахтів на перевезення, зменшення податків. Конституційне право трудових колективів на працю порушено.

Страйковий комітет міжнародних автомобільних перевізників України прийняв рішення про проведення 12 лютого 2020 року акції протесту, передбаченої ст.39 Конституції України.

У першу чергу вимагаємо від Прем’єр-міністра України:

1. Забезпечити нам право на працю і можливість виконувати договірні зобов`язання по експортно/імпортних перевезеннях.

2. Відставки Міністра інфраструктури України та керівництва Укртрансбезпеки, непрофесійні дії та неспроможність яких вирішувати нагальні проблемні питання галузі, провокують загострення ситуації в транспортному середовищі.

3. Забезпечити професійну кадрову політику в транспортній галузі. Призначити на керівні посади фахівців, які мають профільну освіту, відповідний досвід роботи в галузі та після обговорення кандидатур з професійними та громадськими об’єднаннями. Здійснити перегляд на відповідність цим вимогам існуючої керівної ланки Міністерства інфраструктури України та Укртрансбезпеки.

4. Провести переговори з Урядами іноземних країн та збільшити квоти дефіцитних дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень (першочергово, Австрії, Італії, Польщі, Румунії, Туреччини, Угорщини, Фінляндії).

5. Забезпечити вирішення питання з чергами на західному кордоні на виїзді з України (особливо в пунктах пропуску Ягодин, Краковець, Рава-Руська, Ужгород, Порубне) та запровадити спільний митний та прикордонний контроль з службами суміжних країн.

Вимагаємо від Міністра інфраструктури України:

1. Негайно скасувати неправове електронне бронювання всіх видів дозволів на перевезення вантажів територією іноземних держав.

2. Забезпечити унормування попереднього розподілу дефіцитних дозволів (зокрема, Австрії, Польщі, Італії, Румунії, Туреччини, Угорщини, Фінляндії).

3. Вжити реальних заходів спільно з Держмитслужбою України щодо забезпечення контролю використання дозволів та забезпечити громадський контроль порядку видачі, використання та повернення дозволів.

4. Збільшити до 70 % представництво галузевої громадськості у Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав.

З організаційних питань просимо звертатися за телефонами:

Страйковий комітет: (044) 201 54 31, 044 201 54 12, 067 240 73 51

 

2020-02-10
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!